TA12R2003 FAN ASSY 12in REVERSIBLE S-BLADE 225w MOTOR HD MOTOR Push/Pull: PUSHER Blade Type: SKEWED Reversible: YES Watts: 225W Height: 13.25in Width: 12.50in Depth: 3.25in
ATTRIBUTES
Diameter: 12.00in
Voltage: 12
Motor Type: HD MOTOR
Push/Pull: PUSHER
Blade Type: SKEWED
Reversible: YES
Watts: 225W
Height: 13.25in
Width: 12.50in
Depth: 3.25in