TA11S3002, 6403767EL FAN ASSY 11″ HP AXIAL 12V-160W PUSHER EMCLL Blade Type: STRAIGHT Reversible: NO Watts: 225W Height: 12.00in Width: 12.00in Depth: 3.75in
ATTRIBUTES
Diameter: 11.00in
Voltage: 12
Motor Type: HD MOTOR
Push/Pull: PUSHER
Blade Type: STRAIGHT
Reversible: NO
Watts: 225W
Height: 12.00in
Width: 12.00in
Depth: 3.75in